Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

przedmioty przyrodnicze

XVIII Powiatowy Konkurs Geograficzny

logo powiatowy konkurs geograficzny 201828 marca 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pyzdrach odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Geograficzny. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Uczniowie rozwiązywali test, który składał się z zadań otwartych i zamkniętych w czasie 60 minut. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IV TEK (technik ekonomista): Katarzyna Bosacka i Wiktoria Walkowiak.

Wśród szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu I miejsce zdobyła Wiktoria Walkowiak, natomiast Katarzyna Bosacka zajęła miejsce V.

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na maturze.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms