Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

matematyka

Koala - drużynowy konkurs matematyczno-informatyczny

koalaZapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie Koala organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki UAM oraz Instytut Informatyki Politechniki Poznańskiej. Celem konkursu jest rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży matematyką dyskretną (w tym kombinatoryką) i informatyką (myśleniem algorytmicznym). Zadania konkursowe pobudzają kreatywne myślenie i zachęcają do poszukiwania oryginalnych i efektywnych rozwiązań.

Szczegóły konkursu, regulamin i zadania treningowe znajdują się na stronie www.koala.poznan.pl. Rejestracja drużyn już się zaczęła, a pierwszy etap konkursu odbędzie się już 7 lutego 2019 roku.

Chętne drużyny z wybranym kapitanem proszone są o zgłaszanie się do szkolnego opiekuna konkursu - pani Magdaleny Zajdy. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 31 stycznia i czwartek 7 lutego 2019 roku na długiej przerwie w sali 104.

(Logo i oprawę graficzną konkursu opracowała pani Hanna Kuik)

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms