Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyki obce

Wymiana młodzieży

logo wymiana latoOd 27 lipca do 5 sierpnia 2019 roku kilkoro uczniów z naszej szkoły miała okazję gościć w Wolfenbüttel w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży. Młodzi ludzie z Polski, Niemiec, Rosji i Francji rozwijali umiejętności językowe i interpersonalne, otworzyli się na inne kultury oraz stali się bardziej świadomi różnic między nimi. Podczas wymiany nie było czasu na nudę. Uczestnicy brali udział w warsztatach muzycznych, teatralnych i fotograficznych, których rezultaty zaprezentowali podczas podsumowania projektu. Dyskutowali również na temat korzyści wynikających z przynależności do Unii Europejskiej.

Gospodarze zaproponowali szereg aktywności w czasie wolnym, dzięki którym młodzież zintegrowała się i zawarła znajomości na całe życie.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms