Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

jezyki obce

Warsztaty językowe z Hugh Dellar

logo wj 2019Dnia 31 maja 2019 r. grupa uczniów z klas II TI (technik informatyk) oraz II TM (technik mechanik) pod opieką pani Katarzyny Graczyk uczestniczyła w zajęciach z języka angielskiego w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrześni.

Lekcję prowadził Hugh Dellar - znany na całym świecie nauczyciel i trener nauczycieli. Szkolił i był prelegentem w wielu krajach m.in. w Brazylii, Meksyku, Peru, Argentynie, Hiszpanii, Japonii i Tajlandii. W 2016 roku wydał pierwszą książkę metodyczną Teaching Lexically. Hugh jest współautorem wielu podręczników, w tym najnowszej serii podręczników dla szkół ponadpodstawowych My Perspectives, wydawnictwa Nowa Era i NGL.

Tematem zajęć była kultura. Uczniowie zaangażowani zostali w ćwiczenia dotyczące muzyki i wykonawców, którymi się interesują. Poznali nowe wyrażenia, a przede wszystkim mieli okazję spotkać native speaker’a i sprawdzić swoje umiejętności językowe.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms