Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

historia i religia

Leksykon wiedzy o społeczeństwie

wos pixabay cc0Nauczyciele Zespołu Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni – pani Aneta Sarbinowska-Murawiecka i pani Marlena Czyż są współautorami „Leksykonu wiedzy o społeczeństwie dla uczniów, maturzystów i studentów”, który ukazał się w tym roku pod redakcją prof. zw. dra hab. Zbigniewa Bloka. Książkę opublikowało Wydawnictwo Naukowe Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap