Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

historia i religia

Supermaturzysta z WOS

logo Supermaturzysta WOS9 grudnia 2016 roku odbył się już czwarty finał Supermaturzysty z wiedzy o społeczeństwie. Po raz trzeci gościliśmy w Zespole Szkół w Nowym Folwarku. Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych spróbowali swych sił w rozwiązywaniu arkusza maturalnego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II TEK (technik ekonomista): Bartosz Adamsk, Filip Frydryszak, Jakub Zawodny, Klaudia Różalska, Klaudia Mikołajczak, Agata Majchrzak, Dominika Kałużna, Laura Gotowska, Natalia Kubiaczyk.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms