Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

historia i religia

Wizyta Wojsk Obrony Terytorialnej

logo WOTW dniu 6 listopada 2019 roku pierwszoklasiści z klasy technik elektronik oraz technik mechanik, podczas lekcji edukacja dla bezpieczeństwa uczestniczyli w zajęciach z żołnierzami 12 Wielkopolskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. Gościnny wykład przeprowadzili instruktorzy w składzie: pani Beata Śrama, st. szer. Łukasz Kawala oraz szer. Jan Czapkaior.

Podczas zajęć uczniowie mieli okazję zapoznać się ze strukturą i działalnością Wojska Obrony Terytorialnej z Poznania, m.in. uzyskali informacje kto może starać się o przyjęcie do tego rodzaju wojska, jak przebiega proces szkolenia oraz jakie korzyści wynikają z wstąpienia do Wojska Obrony Terytorialnej. Zajęcia przypadły do gustu pierwszoklasistom, o czym świadczą liczne pytanie zadawane przybyły instruktorom.

Serdecznie dziękujemy 12 Wielkopolskiej Brygadzie Wojsk Obrony Terytorialnej za przeprowadzenie zajęć w murach naszej szkoły.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms