Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

historia i religia

XI Sejmik Szkół Karpackich w Nowej Rudzie

logo XI SejmikW dniach 20-22 września 2018 roku delegacja naszej szkoły w składzie Weronika Dekowska kl. III TEK (technik ekonomista), Monika Cieślak kl. III TEK (technik ekonomista), Konrad Zamiara kl. III  TM (technik mechanik) i opiekunowie pani Marlena Czyż i pan Jacek Pluta uczestniczyła w XI Sejmiku Szkół Karpackich w Nowej Rudzie. W stulecie odzyskania niepodległości patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej pan Andrzej Duda.

Organizatorzy Sejmiku - Szkoła Podstawowa nr 6 im. płk. Józefa Sokola - ugościli wszystkie delegacje z całej Polski ze szczególną starannością i serdecznością. Uczestnicy uhonorowali Patronów naszych szkół - bohaterskich żołnierzy spod Monte Cassino, którzy są niewątpliwie wzorem do naśladowania. Podzieliliśmy się doświadczeniami i osiągnięciami przekazywaniu młodym ludziom tradycji niepodległościowych.

Był też czas na integrację i utrwalanie długoletnich przyjaźni. A w bogatym programie Sejmiku było zwiedzanie pięknego miasta położonego w Sudetach Środkowych na Ziemi Kłodzkiej i liczne atrakcje m.in. wizyta w Muzeum Górnictwa i w nieczynnej kopalni w Nowej Rudzie.

Organizatorom dziękujemy za ciepłe przyjęcie.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms