Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

milosc baner

VI Festiwal Piosenki Miłosnej

przeglad piosenkiVI Festiwal Piosenki Miłosnej "Miłość ci wszystko wybaczy..." odbędzie się wczwartek 12 lutego 2015 roku w sali Wrzesińskiego Ośrodka Kultury. Rozpoczęcie o godz. 9:00. Festiwal organizowany jest w związku z obchodami Dnia św. Walentego w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni. Celem festiwalu jest popularyzowanie wśród młodych wykonawców polskich piosenek o tematyce miłosnej od czasów piosenki przedwojennej np. "Miłość Ci wszystko wybaczy" Hanki Ordonówny, po współczesne kompozycje takie jak "Będę z Tobą" zespołu LemOn.

Festiwal ma charakter międzypowiatowy. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół gimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego oraz ponadgimnazjalnych z powiatów: gnieźnieńskiego, jarocińskiego, poznańskiego, słupeckiego, średzkiego i wrzesińskiego.

Piosenka, którą zaprezentują uczestnicy powinna pochodzić z polskiego repertuaru, a w tekście utworu powinno znaleźć się słowo "miłość".

Szczegóły znajdują się na stronie "Festiwal Piosenki Miłosnej".

Chętni i utalentowani muzycznie uczniowie mogą zgłaszać się do pani Agnieszki Pol, do sali 210, w terminie do 17 grudnia 2014 roku.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap