Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II miejsce w etapie okręgowym OITiW - Blok A

logo OITIW BlokA 2018Dwaj uczniowie naszej szkoły: Bartosz Adamczyk i Krzysztof Brzeziński z klasy II TI (technik informatyk) wzięli udział w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok A, która odbyła się w dniu 15 maja 2018 roku w Poznaniu. Uczestników podejmowało Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej.

Czytaj całość

Międzynarodowe targi: Instalacje, Securex, GreenPower, ExpoPower, Sawo

targiW czwartek 26 kwietnia 2018 roku uczniowie klas I, II i III TE (technik elektronik) przebywali w Poznaniu na międzynarodowych targach: Instalacje, Securex, GreenPower, ExpoPower, Sawo. Na targach wystawiały się światowe i polskie firmy z branży instalacji budowlanych, elektrycznych, elektronicznych, systemów zabezpieczeń i alarmowych, energii odnawialnej, bhp i ppoż.

 

Czytaj całość

Technologia Światłowodowa - szkolenie

logo szkolenie TŚW dniach od 5 do 9 lutego 2018 roku odbędzie się szkolenie z technologii światłowodowej. Chętnych prosimy o zapoznanie się z ofertą szkolenia www.szkolenia.cellco.com.pl i zapisywanie się u pana Roberta Rosiaka. Przystępując do kursu będzie można poznać technikę światłowodową, osprzęt oraz zasady projektowania takich połączeń - wszystko w oparciu o warsztaty praktyczne. Serdecznie zapraszamy!

Pomogliśmy Matyldzie

pomoc dla matyldyDzięki Waszej hojności – uczniów i nauczycieli ZSP klasa I TE (technik elektronik) w dniach 29 i 30 listopada 2017 roku zebrała w szkole 1175,37 zł. Pieniądze te wpłaciła Ewelina Roszyk z klasy I TE na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" z przeznaczeniem na pomoc dla Matyldy Klimowicz, kuzynki naszej uczennicy (patrz zdjęcie). Pieniądze komisyjnie przeliczyli: Marek Chęciński – wychowawca klasy, Ewelina Roszyk, Hubert Radziejewski, Aleksander Staszak i Kamil Szady – uczniowie klasy I TE.

Czytaj całość

Pomoc dla Matyldy

pomoc dla matyldyW dniach 29 i 30 listopada 2017 roku (środa i czwartek) klasa I TE (technik elektronik) przeprowadzi w szkole zbiórkę pieniędzy dla Matyldy, która jest kuzynką jednej z naszych uczennic. Bardzo prosimy o każdy, nawet najmniejszy datek. Uratujmy nóżkę Matyldy.

„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz kto daje”
Jan Paweł II

Czytaj całość

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap