Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Udany obóz w Przybrodzinie

DSC 0037Grupa uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych w dniach od 29 maja do 1 czerwca 2017 r. przebywała na obozie rowerowo-kajakowo-żeglarskim w Przybrodzinie. Bazą wypadową do spływów po Jeziorze Powidzkim i wycieczek po Powidzkim Parku Krajobrazowym był pensjonat „Bogdanka”.

Czytaj całość

Kolejny sukces siatkarzy ZSP

PS 02 06 Rejon w JarocinieReprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych odnieśli kolejny życiowy sukces. Startująca w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w siatkówce plażowej para Aleksander Reliński – Aron Andrzejewski wywalczyła sobie awans do finału wojewódzkiego Licealiady.

Czytaj całość

Mistrz Szkolnej Ligi Piłki Nożnej wyłoniony

Pn SzkolLPNPodczas obchodów Święta Patrona Szkoły, w dniu 18 maja 2017 roku, rozegrano mecze fazy finałowej Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Zwycięzcą ligi okazała się drużyna Zajdory składająca się z uczniów kilku klas Zespołu Szkół Politechnicznych. Najpierw rozegrano dwa mecze półfinałowe w systemie na krzyż, do których zakwalifikowały się po dwa najlepsze zespoły z fazy grupowej.

Czytaj całość

Święto Patrona Szkoły na sportowo

Pn FestynW czwartek, 18 maja 2017 roku w Zespole Szkół Politechnicznych obchodzone będzie Święto Patrona Szkoły. Po trzech lekcjach przeprowadzonych zgodnie z planem i sprawdzeniu obecności na początku lekcji czwartej, na boiskach szkolnych odbędzie się festyn rekreacyjno-sportowy. W programie festynu znajduje się finał rozgrywek Szkolnej Ligi Piłki Nożnej, Mistrzostwa ZSP w Lekkiej Atletyce, mecz pokazowy nauczyciele kontra uczniowie.

Czytaj całość

Zapisy do Mistrzostw ZSP w Siatkówce Plażowej

PS 2014 15 trojki mieszaneDo 21 kwietnia 2017 roku można zgłaszać swój udział w Mistrzostwach ZSP w Siatkówce Plażowej. Zawody przeprowadzone zostaną w dniu 25 kwietnia 2017 roku od godziny 10.30 na boiska WOSiR przy ulicy Gnieźnieńskiej. Organizatorami jest pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz.

Siatkarze ZSP o krok od strefy medalowej

PS Polfinal ArenaŚwietnie podczas półfinału wojewódzkiego Licealiady zaprezentowali się siatkarze Zespołu Szkół Politechnicznych. Reprezentanci ZSP mogą mówić jednak o sporym pechu. Pomimo tego, że wygrali dwa z trzech rozgrywanych spotkań to nie zdołali uplasować się na którymś z dwóch pierwszych miejsc dających prawo gry w finale.

Czytaj całość

Sukces siatkarzy ZSP

PS Final rejonuŚwietnie podczas Finału Rejonu Poznań Teren Wschód zaprezentowali się siatkarze Zespołu Szkół Politechnicznych. Nasi reprezentanci wygrali wszystkie swoje mecze, uzyskując awans do grona ośmiu najlepszych drużyn pośród szkół ponadgimnazjalnych w Wielkopolsce. Finał rozegrano w dniu 14 marca 2017 roku w Jarocinie. Do zawodów zakwalifikowały się najlepsze zespoły z powiatu gnieźnieńskiego, jarocińskiego, śremskiego, średzkiego i wrzesińskiego.

Czytaj całość

Wiosenna edycja Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

Pn mistrz 20115 16Do 17 marca 2017 roku można zgłaszać drużyny do wiosennej edycji Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Drużyny mogą składać się z uczniów ZSP z dowolnych klas (minimalny skład 5+1). System rozgrywek zostanie dopasowany do liczby zgłoszonych drużyn. Mecze będą odbywał się na „orliku” ZSP w środy od godziny 14:45. Rozgrywki prowadzą panowie: Robert Czerniak i Przemysław Trubacz.

Siatkarze ZSP ze złotem po 11-tu latach

PS Misrz Pow 2017W tegorocznych Mistrzostwach Powiatu Wrzesińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Chłopców najlepsza okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni. Nasi siatkarze złote medale wywalczyli jak najbardziej zasłużenie, przełamując jedenastoletnią dominację reprezentantów Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza.

Czytaj całość

Mistrz ZSP w tenisie stołowym wyłoniony

TS Mistrzostwa ZSPPodczas ferii zimowych we wtorek, 7 lutego 2017 roku rozegrano Indywidualne Mistrzostwa ZSP w Tenisie Stołowym. Mistrzem szkoły w roku szkolnym 2016/2017 został Mateusz Maćkowiak (kl. III elo), na drugim miejscu sklasyfikowano Dominika Szymańskiego (kl. I TM), trzecie miejsce zajął Paweł Dopierała (kl. I TI).

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap