Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akademia murowania Ytong

ytong

13 stycznia 2017 roku dla uczniów klasy II TB (technik budownictwa) odbyło się szkolenie w ramach Akademii murowania Ytong. Zajęcia przeprowadził pan Przemysław Dorogusz z firmy Xella Polska sp. z o.o. W ramach spotkania omówiona została od podstaw technologia budowy domu oraz zastosowanie materiałów Ytong. Przeprowadzona została prezentacja budowy ścian z bloczków komórkowych, w której aktywnie uczestniczyli uczniowie. Omówiono oraz pokazano także sposoby cięcia bloczków Ytong.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms