Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

murowanie tynkowanieDla klas budowlanych Zespołu Szkół Politechnicznych każdy piątek poświęcony jest na praktyczne prace budowlane. Pracownia technologii budownictwa to zajęcia, które przygotowują do egzaminu zawodowego w drugiej klasie - do jednej z części kwalifikacji B.18 "Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich". Na zajęciach młodzież samodzielnie muruje oraz tynkuje. Oprócz indywidualnej pracy uczniów na pracowni, organizowane są również szkolenia takich firm jak Knauf, Cekol, Kreisel oraz Ytong.

 

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms