Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

RoboDay 2017

logo RoboDay 2017Dnia 26 maja 2017 roku klasy II TE i III TE (technik elektronik) pod opieką pań Joanny Anielak i Iwony Pawlaczyk wzięły udział w RoboDay 2017, czyli imprezy dla pasjonatów robotyki, na Politechnice Poznańskiej. Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych uczestniczyli w zajęciach, dotyczących m.in. programowania oraz tworzenia układów z bramek logicznych, prowadzonych przez studentów Politechniki Poznańskiej.

W programie było także zwiedzanie Centrum Dydaktycznego Wydziału Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję poznać zagadnienia związane z produkcją i przetwarzaniem tworzyw sztucznych, a także na żywo zobaczyć proces powstawania gotowych produktów z tych tworzyw. Odwiedzono tam również nowoczesne laboratoria chemiczne.

W tym samym dniu w bibliotece Politechniki Poznańskiej odbył się Dzień Energii zadedykowany wszystkim zainteresowanym szeroko pojętą tematyką energii w aspekcie cywilizacyjnym i nie tylko. Na stoiskach można było zapoznać się z najnowszymi sposobami pozyskiwania energii. Uczniowie mieli także okazje porozmawiać ze starszymi kolegami na temat wybranych kierunków studiów i dalszej kontynuacji nauki na Politechnice Poznańskiej.

Michał Konieczka

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms