Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do Klasowych Mistrzostw ZSP w siatkówce rozpoczęte

PS Klasowe Mistrz ZSPW drugim tygodniu ferii zimowych 2017 rozegrane zostaną Klasowe Mistrzostwa ZSP w Piłce Siatkowej. Reprezentacje klas, które chcą wziąć udział w mistrzostwach należy zgłosić do dnia 20 stycznia 2017 roku u nauczycieli wychowania fizycznego. System rozgrywek dopasowany zostanie do liczby zgłoszonych drużyn. Zebranie organizacyjne z losowaniem grup odbędzie się w środę, 25 stycznia o godzinie. 10:20 w sali do tenisa stołowego.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap