Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu "Supermaturzysta"

logo supermaturzystaW dniu 12 maja 2016 roku o godzinie 9:00, w Zespole Szkół Politechnicznych, odbyło się podsumowanie projektu "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego" z matematyki. W szranki stanęło ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

Przedsięwzięcie mogło być zrealizowane dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego, zaangażowaniu nauczycieli oraz pracowitości uczniów. Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki poczęstunek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Matematycy powiatu wrzesińskiego

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap