Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu "Supermaturzysta"

logo supermaturzystaW dniu 12 maja 2016 roku o godzinie 9:00, w Zespole Szkół Politechnicznych, odbyło się podsumowanie projektu "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego" z matematyki. W szranki stanęło ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

Przedsięwzięcie mogło być zrealizowane dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego, zaangażowaniu nauczycieli oraz pracowitości uczniów. Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki poczęstunek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Matematycy powiatu wrzesińskiego

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki zsp archiwalne

4metal