Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu "Supermaturzysta"

logo supermaturzystaW dniu 12 maja 2016 roku o godzinie 9:00, w Zespole Szkół Politechnicznych, odbyło się podsumowanie projektu "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego" z matematyki. W szranki stanęło ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

Przedsięwzięcie mogło być zrealizowane dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego, zaangażowaniu nauczycieli oraz pracowitości uczniów. Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki poczęstunek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Matematycy powiatu wrzesińskiego

GALERIA

Wyszukiwarka

acja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap