Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II

logo 100 lat JPII18 maja przypada setna rocznica urodzin naszego wielkiego rodaka Karola Wojtyły. Jego życie związane z posługą papieską staje się wielkim autorytetem dla pokoleń młodych ludzi na całym świecie. Niezapomniany i nadal żywy pozostaje obraz papieża pielgrzyma i świadka Ewangelii Chrystusa. W świecie pełnym zagrożeń i lęków, w którym przychodzi nam żyć i tworzyć współczesną kulturę, musimy sięgnąć do wzorca osoby papieża Jana Pawła II. Gdyż tylko na wartościach moralnych wynikających z Dekalogu można budować szczęśliwe i bezpieczne jutro. Nie w oparciu o promowanie własnej osoby i w dążeniu do zaspokajania swych potrzeb, lecz z troską o bliźniego, z tym poczuciem solidarności i braterstwa w tworzeniu kultury przyjaźni oraz akceptacji. Niech nasz święty Rodak z Wadowic wyprasza naszej Szkole, wszystkim pracownikom, uczniom i gronu pedagogicznemu łaski z Nieba na każdy dzień.

Ks. Leszek Zych

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap