Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kangur Matematyczny

Kangur2020W tym roku szkolnym konkurs Kangur Matematyczny zostanie przeprowadzony zdalnie na platformie Dzwonek.pl. Konkurs główny poprzedzony będzie tzw. konkursem próbnym. Oto harmonogram dla uczniów naszej szkoły: kategoria "Student" 22 maja 2020 roku o godz. 14:30 - konkurs próbny, 28 maja 2020 roku (czwartek) o godz. 16:30 - konkurs Kangur 2020; kategoria "Junior" 22 maja 2020 roku o godz. 16:30 - konkurs próbny, 29 maja 2020 roku (piątek) o godz. 16:30 - konkurs Kangur 2020. Dane do kont (login i hasło) oraz instrukcja dla uczestnika zostały przesłane przez e-dziennik i Teams. Życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap