Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Cykl wycieczek przedmiotowych

logo wycieczki przedmiotoweW dniach 25 listopada, 16 i 19 grudnia 2019 roku uczennice i uczniowie klas: II, III mpr (mechanik precyzyjny) oraz III TM (technik mechanik) z opiekunem panem Władysławem Tyx, nauczycielem Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni, odbyli cykl wycieczek przedmiotowych do Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty we Wrześni.

Wizyty miały na celu praktyczne zaprezentowanie zawodowego profilu kształcenia szkoły ponadpodstawowej. Na auli szkolnej uczennice i uczniowie z ZSP przygotowali stanowiska do ćwiczeń m.in.: metrologii, rysunku technicznego, elektroniki, mechaniki, techniki montażu oraz technik wytwarzania.

W ramach doradztwa zawodowego, uczennice i uczniowie klas VIII, wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami, mogli spróbować własnych sił w praktyce oraz poznać swoje predyspozycje odnośnie wyboru kierunku kształcenia.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem zarówno ze strony uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1, jak i Zespołu Szkół Politechnicznych. Starsi zaprezentowali zabawy integracyjne, swoją wiedzę i nabyte umiejętności oraz podzielili się nimi z młodszymi koleżankami i kolegami.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms