Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

logo SPRM 2019Dnia 13 grudnia 2019 roku w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, pani Elżbieta Leszczyńska, Wielkopolski Kurator Oświaty, wręczyła Stypendia Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z województwa wielkopolskiego. Naszą szkołę reprezentował Kamil Szady z klasy III TE (technik elektronik), który uzyskał najwyższą w zeszłym roku szkolnym średnią ocen 5,87. Serdecznie gratulujemy!

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms