Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Informatycy finalistami Olimpiady Innowacji Technicznych

olimpiada innowacjiUczniowie technikum informatycznego (obecnie są już absolwentami) – Bartosz Adamczyk i Paweł Dopierała zajęli pierwsze miejsce w Olimpiadzie Innowacji Technicznych, Blok A pomysł ekologiczny i tym samym uzyskali tytuł finalisty, co daje im zwolnienie z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk. Praca jaką wykonali to „FLODA – elektroniczna pomoc przy pielęgnowaniu roślin”. Uczniowie wykonali urządzenie monitorujące parametry roślin, które są przesyłane do bazy danych i wyświetlane na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap