Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

IV Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

olimpiada wiedzy o filmieSzesnaścioro uczennic i uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych wzięło udział w etapie szkolnym tegorocznej IV Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Trzech z nich zakwalifikowało się do etapu okręgowego. Są to: Jakub Nowaczyk, Stanisław Roszkowiak oraz Oskar Wąsiewicz – wszyscy z klasy IV TI (technik informatyk). Organizatorem konkursu jest Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny.

Tegoroczne zmagania uczniów odbywają się pod hasłem "Kino to (też) biznes". W ramach II etapu uczniowie będą musieli zrealizować zadanie projektowe, polegające na przygotowaniu autorskiej kampanii promocyjnej fikcyjnego filmu, zrealizowanego na podstawie dzieła literackiego powstałego w XXI wieku. Będą musieli również rozwiązać test zawierający 40 pytań zamkniętych i 2 pytania otwarte.

Jakubowi, Stanisławowi i Oskarowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunem uczniów jest pan Rafał M. Socha.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms