Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Młodzieżowa Rada Powiatu

logo MRP 2019Rada Powiatu Wrzesińskiego 29 sierpnia 2019 roku powołała do życia Młodzieżową Radę Powiatu (szczegóły tutaj!). Po wyborach, które w szkołach średnich odbyły się wczesną jesienią wyłoniono 19 osób. Naszą szkołę reprezentują uczniowie: Jakub Ziółkowski – przewodniczący, Kornelia Pawlak – sekretarz, Bartosz Śróda, Dawid Helak, Mikołaj Radny i Oliwia Pietrzak.

Pierwszą inicjatywą Młodzieżowej Rady Powiatu było zorganizowanie kolędowania na rynku wrzesińskim oraz kiermasz kartek świątecznych.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms