Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zajęcia w ramach projektu Erasmus+

logo ErasmusW ramach zadań projektu Erasmus + "Von der Teilung bis zur Zusammenarbeit – wir schweißen Europa zusammen/Od podziału do współpracy – zespalamy Europę" uczniowie klasy II TM (technik mechanik) wraz z opiekunem panem Jackiem Plutą dokonali pomiarów słupków ogrodzeniowych na cmentarzu ewangelickim w Sokolnikach.

W dalszych działaniach uczniowie będą wykonywać według zrobionych pomiarów projekt nowego słupka ogrodzeniowego dla tego cmentarza. Dalej projekt zostanie przesłany do partnerskiej szkoły z Wolfenbüttel, której uczniowie przygotują elementy do wykonania słupków ogrodzeniowych razem z uczniami z naszej szkoły, biorącymi udział w projekcie.

Gotowe słupki zostaną wspólnie zamontowane na cmentarzu w Sokolnikach.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms