Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Odwiedziny w Mielżynie

DPS 1W grudniu 2019 roku w naszej szkole przeprowadzona została zbiórka świąteczna dla Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie. Przez kilkanaście dni uczniowie i nauczyciele przynosili potrzebne produkty, głównie były to środki czystości. Hojność ofiarodawców po raz kolejny pokazała, że nie jesteśmy obojętni na los potrzebujących osób. W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną grupa nauczycieli, w imieniu wszystkich, którzy włączyli się w zbiórkę, zawiozła dary do Mielżyna. Radość z otrzymanych środków była ogromna. Wszystkim, którzy przyczynili się do tej radości, w imieniu podopiecznych Domu dziękujemy za okazane serce i chęć dzielenia się z innymi.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms