Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wspólne kolędowanie

logo kolędowanie 2019"Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem..."
Wspólne śpiewanie raduje i łączy, a to przecież stanowi istotę świąt Bożego Narodzenia, dlatego 20 grudnia 2019 roku uczniowie wraz z dyrekcją, nauczycielami wspólnie zaśpiewali kolędy. Koordynatorem całego przedsięwzięcia był pan Mirosław Jadryszak, który przygotował zestaw kolęd. Pomimo braku zimowej aury atmosfera wprowadziła wszystkich w nastrój nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms