Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

13. spotkanie wigilijne

logo Jasełka 2019Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła tradycyjnemu spotkaniu wigilijnemu dla emerytowanych pracowników naszej szkoły. Uroczystość odbyła się 12 grudnia 2019 roku. W bożonarodzeniowy nastrój gości wprowadził występ słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów. Dyrektor szkoły, pan Bogdan Nowak, wszystkim przybyłym złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania. Przy wigilijny stole była okazja by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem 2020.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms