Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akademia Marynarki Wojennej w ZSP

logo AMW 2019W piątek 13 grudnia 2019 roku klasy IV TB, IV TAI, IV TEK i IV TI brały udział w spotkaniu z przedstawicielką Akademii Marynarki Wojennej, którą reprezentowała starszy mat podchorąży Katarzyną Nowak. Kasia jest naszą absolwentką z 2017 roku – ukończyła klasę technik informatyk i obecnie studiuje informatykę na III roku Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. Uczniowie zapoznali się z systemem szkolenia kadry oficerskiej. Usłyszeli o trudach i przyjemnościach służby w Marynarce Wojennej. Więcej o studiach w Akademii Marynarki Wojennej można przeczytać na stronie internetowej www.amw.gdynia.pl.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms