Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akademia murowania Ytong

ytong13 grudnia 2018 roku dla uczniów klasy I TB oraz II TB (technik budownictwa) odbyło się szkolenie w ramach Akademii murowania Ytong. Zajęcia przeprowadził pan Przemysław Dorogusz z firmy Xella Polska sp. z o.o. W ramach spotkania omówiona została od podstaw technologia budowy domu oraz zastosowanie materiałów Ytong. Przeprowadzona została prezentacja budowy ścian z bloczków komórkowych, w której aktywnie uczestniczyli uczniowie.

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap