Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Grupa TENSE

tense27 marca 2019 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Grupy TENSE. Grupa TENSE jest poznańską agencją interaktywną wywodzącą się z TENSE.PL, firmy powstałej w 2009 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach (SEO), kampaniach PPC, zarządzaniu marką w social media, content marketingu oraz tworzeniu stron. Zespół agencji marketingowej tworzy obecnie ponad 100 specjalistów i ciągle są poszukiwani nowi pracownicy. Grupa TENSE przedstawiła naszym absolwentom możliwości odbycia płatnego stażu z możliwością późniejszego zatrudnienia.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms