Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Już niebawem rusza Szkolna Liga Tenisa Stołowego

ping pong pixabay cc0Na początku listopada 2018 roku rozpoczną się rozgrywki Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego w ZSP Września. Nadal drużyny chcące przystąpić do rozgrywek mogą zgłaszać swój udział. Każda z klas może zgłosić do rozgrywek po dwa dwuosobowe zespoły. System rozgrywek dopasowany zostanie do ilości zgłoszonych drużyn. Zgłoszeń do ligi można dokonywać u nauczycieli wychowania fizycznego.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap