Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III elo z Klasowym Mistrzostwem ZSP w Piłce Nożnej

Pn mistrz ZSP 2017 18W poniedziałek, 9 października 2017 roku rozegrano mecze rozstrzygające Klasowe Mistrzostwa ZSP w Piłce Nożnej. Mistrzem szkoły w roku szkolnym 2017/2018 została reprezentacja klasy III elo, która w finale pokonała drużynę klasy III mm. W pojedynku o trzecie miejsce klasa II mmo zdecydowanie wygrała z III TE.

Wszystkie drużyny, które dotarły do fazy finałowej rozgrywek nagrodzone zostały koszulkami z logo szkoły, ufundowanymi przez Radę Rodziców przy ZSP. Mistrz szkoły – klasa III elo otrzymała również puchar przechodni Dyrektora ZSP.

Reprezentacja klasy III elo zagrała w składzie: Jakub Bednarek, Jędrzej Cichoński, Hubert Drzewiecki , Oskar Golon, Fabian Kujawa, Dominik Lewandowski, Tycjan Markiewicz, Kamil Matysiak, Łukasz Nowicki, Szymon Podkański, Piotr Rewers, Damian Twardy


Finał
III mm - III elo 1:2
Mecz o 3. miejsce
II mmo - III TE 5:0

Mecze półfinałowe
II mmo – III elo 2:4
III mm – III TE 5:4

Wyniki spotkań
III elo – IV TB 15:2
I TM – II mpr 2:2 (2:3 k)
I mmo – I TAI 4:2
II TE – II mmo 3:5
I TI – I TB 1:5
I mpr – I TE 3:4
III Tek – I Tek 13:2
II TB – I TE 3:7
IV TUA – III Tek 3:3 (4:3)
III TM – IV TM 1:5
IV TE – I mmo 6:4
II mpr – III mm 1:3
I TB – III TE 1:2
II mmo – I TE 4:1
IV TE – III elo 1:6
IV TUA – II TM 1:6
III mm – IV TM 2:2 (2:0)
III TE – II TM 4:3

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap